“Volvo” – 100 ildir təhlükəsizliyin keşiyində!
“Volvo” polis avtomobilləri ilə cinayətkarlığa qarşı mübarizənin bir əsri!
“Volvo” artıq 100 ilə yaxındır ki, hüquq-mühafizə orqanlarının yüksək tələblərinə cavab verən polis avtomobilləri dizayn edir və istehsal edir.
1929-cu ildəki PV651 modelindən başlayaraq, bu günün XC60 modelinə və yeni EX40 elektrik konseptinə qədər – təhlükəsizlik, yüksək performans və etibarlılığa olan sadiqliyimiz dəyişməz qalır.
“Volvo” polis avtomobilləri sadəcə nəqliyyat vasitəsi deyil – həmçinin yüksəksürətli təqiblər, uzun xidmət müddətləri və kritik qərarların qəbulu üçün nəzərdə tutulmuş müasir və funksional iş mühitidir. Gücləndirilmiş şassi, qabaqcıl təhlükəsizlik texnologiyaları və erqonomik dizayn sayəsində bu avtomobillər polis əməkdaşlarına maksimum diqqətli və təhlükəsiz şəkildə xidmət aparmağa imkan yaradır.
Polis işi inkişaf etdikcə, nəqliyyat vasitələrimiz də inkişaf edir. İstər çətin şəraitlər üçün tam ötürücülü sistem, istərsə də daha dayanıqlı gələcək üçün elektrikləşdirmə olsun, biz daim yeniliklər edirik ki, hüquq-mühafizə orqanları işlərini inamla yerinə yetirə bilsinlər.